به نظر شما رهبر مسلمین جهان از چه مدرکی در دستان احمدی نژاد واهمه دارد؟

‫به نظر شما رهبر مسلمین جهان از چه مدرکی در دستان احمدی نژاد واهمه دارد؟


Timeline Photos
به نظر شما رهبر مسلمین جهان از چه مدرکی در دستان احمدی نژاد واهمه دارد؟
سعید مرتضوی، زندانی نشده آزاد شد!

نظر‌های دریافت شده تا این لحظه:

مریم .ط: تا اونجایی که من خبر دارم در بحبوحه مطرح شدن پرونده کهریزک وسروصداهای اون دوران و اتهام برادر سعید! جناب دادستان خواهرزاده عزیزشون رو بهمراه اسنادی به کانادا اعزام کردند! که اگر دری به تخته خورد و خواستند درازش کنند! بگه در همه سیاه کاری هاش فقط از رهبر و به خط او دستور می گرفته!

مهرنوش. س: موضوع هیچ مدرکی نیست … اینا همش بازیه واسه منحرف کردنه مردم از مسائل اقتصادی و تحریم‌ها که روز به روز داره بیشتر میشه…. یادتون که نرفته انتخابات نزدیکه ….

سپهر ح.: آهان، خیلی سوال بجایی بود، اینا همش برمیگرده به زمان مصلحی، نمیدونم یادتون میاد یا نه؟ یه هفته‌ای مصلحی که از طرف رهبری شده بود وزیر اطلاعات با احمدی نژاد درگیر میشن… تو اون موقع مصلحی تقریبا یه هفته ده روزی قهر میکنه تیم احمدی نژادم تو همون زمان بود که تقریبا وزارت اطلاعات رو خالی میکنه، ماشالاه جمهوری اسلامی هم پرونده ی کته کلفتی داره… تقریبا از همه ی سمت داران جمهوری اسلامی الان مدرک داره!

آذین .د: رهبر تمام تلاش رو میکنه تا پسر دردونه ش به خلافت برسه . با این حساب تمام تلاش به این دلیل هست که مردم سر از کثافتی که کردند سر در نیارند .تا این قضیه فیصله پیدا کنه .تا حالا هم که طول کشیده .البته به نظر من چون آقا زده در حال تمام کردن درجات مذهبی‌ میباشند و باید او درسهاش تمام بشه . چون خود رهبر مجتهد نیست ،به همین دلیل نمی‌تونه همچنین فتوأی بدهد و پسرش رو جانشین کند .ماننده خمینی که جانشین،خود را اینگونه انتخاب کرد.چون او در درجه اجتهاد بود .پس آقا زده باید به این درجه برسه تا اشکال قانونی مذهبی‌ پیدا نکنه.و رهبر آینده ایران بشه. چون احمدی نژاد خیلی‌ می‌دونه از این جنایت و دزدی‌ها ! و او بار‌ها ثابت کرد که دهان محکمی ندارد و رهبر مجبور هست این جونور رو تا آخر تحمل کنه.

کورش. پ: احمدی نژاد از شاگردان مصباح یزدی میباشد و تمام کار هایی هم که میکنه با پشتیبانی مصباح یزدیه همونطور که همه میدونند مصباح یزدی مغز متفکر و از اعضای کمیته مرکزی گروه حجتیه میباشد این آقایون حجتیه یا بهتره بگم منتظران امام زمان چند ساله که در تلاش هستن تا کنترل تمام امور مملکت رو به دست بگیرن در ضمن علی خامنه‌ای نیز بدون اجازه این گروه حق هیچ گونه تصمیم گیری نداره …اگه همین جوری ساکت به تماشا بشینیم تا چند سال دیگه وضعمون از کره شمالی هم بدتر خوا هد شد

پروین .خ: این نظام کلا باید برچیده بشه ، تا ایران رو از این بیشتر به گند نکشیده اند تا ایران کلا نابود نشده ، باید گورشون رو گم کنند. این افتضاح و این بی آبرویی اگر در هر جای دیگر بجز ایران اتفاق می افتاد ، مردمشان حکومت فاسد رو به خاک سیاه میکشوندند. سکوت تا چه حد، غیرت کجاست؟ مردم خبر‌ها براشون هیجان انگیزه و از این جریانات فقط جک میسازند!!! این نظام چه بلایی سر غیرت مردم آورده !!!

احمدینژاد منتخب نایب امام زمانه یعنی خامنه ای همان سید خراسانی ومنتخبش شعیب از افتضاحات، دزدیها خبر دارد، البته این منتخب خود فرزندی ناخلف بود و هست که خود سر دسته مافیا ست و به نوعی دیگر کشور را به فنا داده ، ، پس با رو شدن فساد های خاندان بیت رهبری و دزدی هایی که آقازاده هاشان انجام دادند ، آن توهم وتصوری که از حکومت برای عوام ساختند، که خامنه ا ی سید خراسانی نایب امام زمانه و این چرندیاتی که ۳۳ سال به ذهن مردم عوام فرو کردند بر ملا میشه و اینکه چون دزدان یکی دو تا نیستند و این دزدی زنجیریست و دست خیلی ها رو میشه و دیگه کسی تره به ریش مذهب و مذهبییو ن خرد نمیکنه وآنوقت ایران جایی امن برای این گروه مفتخورو حرومخور و دزد نخواهد بود.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: