تلاش ۳۰۰ معلم آموزش و پرورش تهران و رشت برای رهایی یک معلم از طناب دار طبق عبار…

‫تلاش ۳۰۰ معلم آموزش و پرورش تهران و رشت برای رهایی یک معلم از طناب دار

طبق عبارات صریح رای دادگاه، یکی از مقتولان به دلیل اختلافاتی که با مسعود پویان فوق لیسانس جامعه‌شناسی و دبیر خوزستانی ساکن رشت داشته به همراه دو پسرش از طبقه سوم خانه به طبقه دوم آمده و با وی درگیر شده‌اند. این درگیری به داخل خانه آقای پویان کشیده شده است، در حالی که همسر او در حمام بوده و نمی‌توانسته مانع درگیری شود.

آقای پویان برای مقابله با آن‌ها به کارد آشپزخانه پناه برده و دو نفر از آن‌ها، هر کدام یک ضربه خورده‌اند که این ضربه به نقاط حساس یعنی ریه یکی و قلب دیگری اصابت کرده و بلافاصله درگذشته‌اند.

دادگاه قتل یکی از آن‌ها را که جسدش داخل خانه افتاده مصداق دفاع مشروع، و قتل دیگری را به دلیل اینکه جسد او در پاگرد ورودی افتاده قتل عمد و موجب قصاص می‌داند!

اکنون معلمان تهران و رشت که خبر اعدام قریب الوقوع او را شنیده‌اند و او را به خوشنامی در آموزش و پرورش می‌شناسند نگران شده و برای جلب رضایت و بخشش از سوی ولی دم فعال شده‌اند.‬


‫تلاش ۳۰۰ معلم آموزش و پرورش تهران و رشت برای رهایی یک معلم از طناب دار – سپیده دم‬
sepidedam.com
‫طبق عبارات صریح رای دادگاه، یکی از مقتولان به دلیل اختلافاتی که با مسعود پویان فوق لیسانس جامعه‌شناسی و دبیر خوزستانی ساکن رشت داشته به همراه دو پسرش از طبقه سوم خانه به طبقه دوم آمده و با وی درگیر شده‌اند. این درگیری به داخل خانه آقای پویان کشیده شده است، در حالی که همسر او در حمام بوده و نمی‌توانس…‬

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: