چهارشنبه شب ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۲ کوروش صوفیه دانشجوی کارشناسی ارشد علوم دامی پردیس ک…

‫چهارشنبه شب ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۲ کوروش صوفیه دانشجوی کارشناسی ارشد علوم دامی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران واقع در کرج به علت برق گرفتگی و بی‌مسئولیتی مسئولان در محوطه خوابگاه درگذشت.

یکی‌ از هم کلاسی‌های کوروش صوفیه طی تماسی با سایت سپیده با اعلام این خبر گفت:
کوروش تک پسر بود و قرار بوده ۲ ماه دیگر عروسی کند.
علت برق گرفتگی سیمی بوده که مسئولان دور زمین فوتبال کشیده بودند تا چمن زمین لگدمال نشود اما به خاطر سهل انگاری سیم به کابل برق وصل بوده!
امروز بچه‌های دانشگاه در پردیس تجمع کردند و خواستار برکناری مسئولان شدند. لطفا برای استعفای رئیس دانشکده و مسئولان ما را حمایت کرده و خبر رسانی کنید.

دانشجویان دیشب و امروز با انتقاد از مسئولین خوابگاه دانشکده کشاورزی در کنترل موضوع و وجود نقص در سیستم برق کشی دانشگاه اعتراضاتی را صورت داده اند و امروز هم در تجمعی یاد این دانشجو را گرامی داشتند و سپس بیانیه زیر را منتشر نمودند:

بی کفایتی و بی‌تدبیری مسئولان دانشگاه تهران در تامین امنیت جانی دانشجویان، نقش اصلی را در این جنایت بازی کرد. متاسفانه شب ۲۹ آبان ماه شب نحسی برای دانشجویان خوابگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بود. حوالی ساعت ده شب مهندس کوروش صوفیه دانشجوی کارشناسی ارشد اهل سنندج حین رفتن به اتاق در محوطه خوابگاه به علت سیم کشی ناقص روشنایی محوطه و اتصال تیر چراغ برق، دچار برق گرفتگی شد و به علت بی‌عرضگی مسئولین مربوطه و دیر رسیدن آمبولانس و نبود امکانات اولیه پزشکی و نبود دکتر در بهداری دانشگاه (که از چندین ماه پیش از ساعت ۱۶ به بعد هیچگونه دکتری در بهداری وجود ندارد) جان به جان آفرین تسلیم کرد. (وضعيت سيستم برق كشي و تيرهاي چراغ برق خوابگاه پسران پرديس كشاورزي و منابع طبيعي دانشگاه تهران …
كدوم عقل و وجداني اين نوع سم كشي رو قبول كرده و ميكنه ؟؟!!)
در راستاي فوت ناگوار برادر ارجمند اقاي كوروش صوفي كه به علت برق گرفتگي در محوطه خوابگاه پسران پرديس كشاورزي و منابع طبيعي اتفاق افتاد، ديشب جمعي از دانشجويان به خاطر بي كفايتي و بي لياقتي مسولين اين دانشكده تجمع كرده و خواستار رسيدگي به قضيه فوت آن برادر گرامي و كليه نابساماني هاي چند ماه اخير شدند كه متاسفانه هيچ گونه جواب قانع كننده اي دريافت نكردند، لذا دانشجويان اين دانشكده امروز پنج شنبه به تاريخ ۱۳۹۲/۸/۳۰ در ميدان الله دانشكده پرديس كشاورزي و منابع طبيعي تجمع گسترده اي برگزار كرده و خواستار جوابگويي مسولين و عزل تمام افراد دخيل در فوت آن عزيز از دست رفته شدند.
با نهايت تاسف درگذشت آقاي كوروش صوفي دانشجوي كارشناسي ارشد گروه علوم دامي را به خانواده محترم آن بزرگوار و دانشجويان دانشگاه تهران و پرديس كشاورزي و منابع طبيعي تسليت عرض كرده و از خداوند منان براي آن مرحوم طلب مغفرت و بخشش و براي بازماندگان صبر و شكيبايي آرزومنديم.
ضمنا شنبه ۲/۰۹/۱۳۹۲ ساعت ۱۳ در میدان الله دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی نیز در راستای اعتراض به بی‌کفایتی و بی‌لیاقتی مسئولین این دانشکده و رسیدگی کامل،قانونی و شرعی به فوت آن برادر گرامی و کلیه نا بسامانی‌های چند ماه اخیر (که تا به حال هیچ رسیدگی و هیچ گونه جواب قانع کننده‌ای نشدند) تجمع و اعتراض گسترده‌ای برگزار خواهد شد و دانشجویان خواستار جوابگویی مسئولین و عزل و محاکمه تمام افراد دخیل در فوت
آن عزیز خواهند شد.‬


‫دانشجوی کارشناسی ارشد به علت برق گرفتگی و بی‌کفایتی مسئولین درگذشت – سپیده دم‬
sepidedam.com
‫چهارشنبه شب ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۲ کوروش صوفیه دانشجوی کارشناسی ارشد علوم دامی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران واقع در کرج به علت برق گرفتگی و بی‌مسئولیتی مسئولان در محوطه خوابگاه درگذشت‬

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: