هیئتی از پارلمان اروپا برای نخستین بار در شش سال گذشته به ایران سفر کرده است. بر…

‫هیئتی از پارلمان اروپا برای نخستین بار در شش سال گذشته به ایران سفر کرده است. برقراری ارتباط با مجلس و دولت ایران و دیدار با جعفر پناهی و نسرین ستوده از جمله اهداف سفر این هیئت عنوان شده است.
سفر هیئت پارلمانی اروپا به ایران برای پائيز سال گذشته برنامه‌ریزی شده بود، اما به دلیل مخالف مقامات ایرانی با درخواست نمایندگان اروپا برای دیدار با جعفر پناهی و نسرین ستوده لغو شد.

خبرگزاری فرانسه در پوشش سفر این هیئت به تهران خاطر نشان کرده از آنجا که جعفر پناهی و نسرین ستوده آزاد هستند، نمایندگان پارلمان اروپا برای دیدار با آنها نیازی به مجوز ندارند.

در آستانه این سفر یکی از نمایندگان مجلس خواستار جلوگیری از دیدار نمایندگان این هیئت با "فعالان فتنه" شده است.
جواد کریمی قدوسی، نماینده‌ی مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفته است: «این هیئت اجازه ندارد که با این گونه افراد دیدار داشته باشد.»
آقای کریمی قدوسی که عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس است، دیدار با خانم ستوده و آقای پناهی را بخشی از "بازی‌های هدایت‌شده‌ای از سوی رسانه‌ها و شبکه‌های جاسوسی غرب" دانسته است.


‫هیئت نمایندگان پارلمان اروپا وارد تهران شد – سپیده دم‬
sepidedam.com
‫سفر هیئت پارلمانی اروپا به ایران برای پائیز سال گذشته برنامه‌ریزی شده بود، اما به دلیل مخالف مقامات ایرانی با درخواست نمایندگان اروپا برای دیدار با جعفر پناهی و نسرین ستوده لغو شد خبرگزاری فرانسه در پوشش سفر این هیئت به تهران خاطر نشان کرده از آنجا که جعفر پناهی و نسرین ستوده آزاد هستند، نمایندگان…‬

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: