استعفای دو وزیر ترکیه در پی ارتباط با پرونده فساد عظیم مالی رسانه‌های ترکیه روز…

‫استعفای دو وزیر ترکیه در پی ارتباط با پرونده فساد عظیم مالی

رسانه‌های ترکیه روز چهارشنبه، چهارم دی، از استعفای دو وزیر این کشور در پی افشای پرونده فساد مالی گسترده خبر دادند و افزودند که در این فساد مالی علاوه بر رضا ضراب، سرمایه‌دار ایرانی‌تبار که می‌گوید بابک زنجانی «رئیس» او در این شبکه فساد است، نام فرد سومی به نام «کاملیا جمشیدی» نیز مطرح است.

خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه خبر داد که ابعاد این پرونده فساد باعث شد تا در این روز معمر گولر، وزیر کشور، و ظفر چاغلایان، وزیر اقتصاد ترکیه، از سمت‌ خود استعفا کنند.

در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۲ مجید محمدی با انتشار مقاله‌ای در رادیو فردا تحت عنوان " نظام مالیهٔ ولایت فقیه و نیاز به جزایری‌، زنجانی‌ و ضراب‌ها" به نقش بابک زنجانی‌ها در نظام مالی‌ ولایت فقیه پرداخت و نوشت: حاکمان و مقامات دولتی برای انجام امور مالی غیر رسمی و غیر قانونی خود و دستگاه تحت نظر خود اصولا کاری به ایدئولوژی و مذهب و شریعت ندارند. افرادی که در این حوزه‌ها برای حکومت کار می‌کنند بنا به ترجیح، افراد ظاهرا حزب‌اللهی نیستند و مثل بقیهٔ مردم زندگی می‌کنند.


‫استعفای دو وزیر ترکیه در پی ارتباط با پرونده فساد عظیم مالی – سپیده دم‬
sepidedam.com
‫رسانه‌های ترکیه روز چهارشنبه، چهارم دی، از استعفای دو وزیر این کشور در پی افشای پرونده فساد مالی گسترده خبر دادند و افزودند که در این فساد مالی علاوه بر رضا ضراب، سرمایه‌دار ایرانی‌تبار که می‌گوید بابک زنجانی «رئیس» او در این شبکه فساد است، نام فرد سومی به نام «کاملیا جمشیدی» نیز مطرح است.خبرگزاری ف…‬

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: