نسرین ستوده: عاملان سرقت از خانه‌ام را شناسایی کنید پس از آنکه خانه نسرین ستود…

‫نسرین ستوده: عاملان سرقت از خانه‌ام را شناسایی کنید

پس از آنکه خانه نسرین ستوده در غیابش مورد دستبرد و یورش قرار گرفت، او در نامه‌ای به رییس قوه قضاییه بر این مساله تصریح کرد که

" قصد آن ندارم سرقت مذکور را به نیروهای امنیتی نسبت دهم، اما حجم حملات و هجوم لفظی که طی هفته های اخیر علیه من وخانواده ام صورت گرفته است، این حق را به من می دهد که سرقت مذکور را به کسانی نسبت دهم که اینجانب را " مخالف" خود می دانند "

بدیهی است حفظ امنیت جانی و مالی من وخانواده ام به عهده حکومت ایران می باشد. اینجانب با اعلام این مطلب خاطر نشان می سازم که مسئولیت هر گونه اقدامی علیه خود و خانواده ام متوجه آن قوه به عنوان قوه ای است که باید حافظ جان و مال شهروندان صرفنظر از اعتقادات، رنگ، نژاد، قوم، مذهب و جنسیت باشد.

هر چند سالیان طولانی است دگر اندیشان مورد تضییقات مالی قرار می گیرند تا جایی که از امرار معاش محروم می شوند، و این تهدید مداوم باز جویان است، اما دوست دارم به شما بگویم : با وضعیت مالی خوب یا بد، با جایزه یا بی جایزه, با پروانه یا بی پروانه، با همان بضاعت اندک خویش برای استقرار عدالت تلاش خواهم کرد. شاید گوشه ای از این عدالت به شما و فرزندان تان نیز برسد. در این خصوص البته به فرزندان تان بیش از شما می اندیشم و برای آنها آرزوی زندگی بهتر و صلح وآرامش بیشتر می کنم. همان طور که این آرزوهای بزرگ را برای فرزندان خود می نمایم.

شاید با آرزوهای ما، فرزندان مان زندگی بهتر و صلح وآرامش بیشتری را تجربه کنند.

شاید بتوانیم از آنان بیاموزیم چگونه با صبر و بردباری زندگی آرام تری را در کنار یکدیگر تجربه کنیم.‬


‫نسرین ستوده: عاملان سرقت از خانه‌ام را شناسایی کنید – سپیده دم‬
sepidedam.com
‫پس از آنکه خانه نسرین ستوده در غیابش مورد دستبرد و یورش قرار گرفت، او در نامه‌ای به رییس قوه قضاییه بر این مساله تصریح کرد که سرقت مذکور را به کسانی نسبت دهم که اینجانب را " مخالف" خود می دانند‬

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: