دو جوان همجنسگرا در زندان رشت اعدام شدند! به گزارش سایت نفس در قفس به نقل از صد…

‫دو جوان همجنسگرا در زندان رشت اعدام شدند!

به گزارش سایت نفس در قفس به نقل از صدا و سیمای جمهوری اسلامی، مدیرروابط عمومی دادگستری گیلان مدعی شد: «۲ مرد ۲۸ ساله و ۳۰ ساله امروز در زندان مرکزی رشت اعدام شدند.» وی اتهام این دو فرد را اعمال خلاف شرع اعلام کرد که ازنظر حقوقی عنوان گسترده مجرمانه است.

انجام عمل خلاف شرع عنوان مجرمانه کلی است که هر نوع رفتار غیر قانونی در اسلام را شامل می شود که عبارت است از انجام اعمالی که قانون و شرع اسلام آن را ممنوع و برای آن مجازات تعیین کرده است بر این اساس تمامی اعمالی که در اسلام و قوانین شرعی جرم و گناه محسوب میشود مانند: لواط (رابطه جنسی مرد با مرد)، مساحقه (رابطه جنسی زن با زن)، زنا (رابطه جنسی زن و مردی که بر هم محرم نیستند)، محاربه (اقدام برای سرنگونی حکومت اسلامی)، شرب خمر (مصرف مشروبات الکلی)، سب النبی (دشنام دادن به پیامبران و امامن و معصومین)، سرقت (ربودن مال دیگری به طور پنهانی)، قذف (نسبت دادن زنا یا لواط به دیگری) و … تحت عنوان عبارت کلی رفتار مخالف شرع قرار میگیرد.

در ویدئوی زیر واكنش های مسئولين نسبت به همجنسگراها در ايران و آمريكا را با هم میبینیم‬


‫واكنش های مسئولين نسبت به همجنسگراها در ايران و آمريكا‬
‫واكنش های مسئولين نسبت به همجنسگراها در ايران و آمريكا ابتدا صحنه‌ای میبینیم که پسری با لباس دخترانه در یک کلانتری توسط مامور ها مورد آزار و اذیت قرار میگیرد و لباس هایش را از تنش در می آورند. سپس مقایسه هم‌جنس‌گرایی با دزدی، قتل و آدم کشی از سوی احمدی‌نژاد پیرس مورگان مجری سی‌ ان ان از احمدی‌نژاد می‌پرسد: آیا برای شما به عنوان رئیس جمهور ایران مهم نیست که بگوئید هر کسی‌ محق جنسیتی است که با آن به دنیا آمده، … این یک سمبل بی‌ نظیر برای آزادیست احمدی‌نژاد سوال مصاحبه کننده را با این سوال که «آیا به نظر شما کسی از “هم‌جنس‌بازی” به دنیا می‌آید» پاسخ میدهد. در ادامه دانشجویی از محمد خاتمی در دانشگاه جان اف کندی میپرسد: من متعجبم چرا حکومت ایران همجنس گرایان را اعدام می کند و شما فکر می کنید برای این مورد باید چه چیزی را در نظر گرفت؟ و خاتمی اینگونه پاسخ میدهد: اینجا دانشگاه است و محل علم یک خورده علمی صحبت کنیم! در همه ادیان در همه این سیستمها در همه این نظامها مجازات وجود دارد. مجازات به خودی خود خشونت نیست. مجازات در واقع خودش درمان یک نوع خشونت و انحراف در جامعه است و اگر هم نباشد جامعه نمیتواند استقرار پیدا کند. پس درست است در اسلام “لواط” جرم است و جرم هم مجازات دارد. صادق لاریجانی هم خطاب به "مدعیان حقوق بشر" می‌گوید: اعدام! اصلا به شما چه؟ ما مسلمانیم صادق لاریجانی ضمن اظهار تأسف برای گزارشگر ویژه حقوق بشر (دکتراحمد شهید وزیر خارجهٔ سابق کشور مالدیو و گزارشگر ویژه کنونی امور حقوق بشر سازمان ملل متحد در مورد ایران) و انتقاد از پیشنویسی که او برای شورای حقوق بشر سازمان ملل ارسال کرده خطاب به "مدعیان حقوق بشر" گفت : شما در همون گزارش می‌گویید قوانینتون نباید طوری باشد که بر خلاف استاندارد های بین‌المللی باشد و وجود اعدام بخاطر مواد مخدر و امور جنسی‌ را کنار بگذارید. با پوزخندی گفت: خوب به شما چه ربطی‌ داره ما یک اسلامی داریم یک منشأ قوانینی داریم … سپس به آمریکا میرویم و لحظاتی از یک برنامه طنز را میبینیم که میشل اوباما، بانوی اول آمریکا در یک برنامه طنز حضور پیدا می‌کند و که به مجری و مهمان برنامه می‌‌آموزد چگونه سالم زندگی‌ کنند …‬

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: