كسی كه حجاب ندارد بيمار نيست كسی كه با ديدن موًي زن حالش بد ميشود بيمار است!

‫كسی كه حجاب ندارد بيمار نيست كسی كه با ديدن موًي زن حالش بد ميشود بيمار است!‬


Timeline Photos
یک زن ایرانی‌ خطاب به حسن روحانی یکی‌ از طراحان حجاب اجباری در ایران: حسن آقا همين كه هست … نميخواهی ؟ برو … كسی كه حجاب ندارد بيمار نيست كسی كه با ديدن موًي زن حالش بد ميشود بيمار است!

در حالی‌ که میلیون‌ها زن و مرد مخالف حجاب اجباری در ایران هستند و بارها هزاران نفر جهت دست یافتن به آزادی‌های اجتماعی به خیابان آمدند و سرکوب شدند، اکنون باقر نوبخت سخنگوی دولت روحانی می‌گوید "بدحجابی بیماری است و با ما سازگاری ندارد! "

حسن روحانی فردی است که در کتابش اعتراض زنان به حجاب اجباری‌ ر ا به غر زدن تعبير کرد و علی‌ رغم نظر طالقانی كه معتقد به اختیاری بودن حجاب بود گفت: در ستاد ارتش با دوستان تصمیم گرفتیم حجاب الزامی کنیم، که آغازی برای وزاتخانه‌ها و ادارات دولتی باشد …

http://goo.gl/6V4CbG

آیا ويديوی افشاگرانه در مورد چگونگی اجباری شدن حجاب در ايران را که سال گذشته در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۲ منتشر کردیم را به خاطر دارید؟

همان ویدیویی که یاد آور شدیم روحانیون طرفدار خمینی قبل از انقلاب نه تنها حرفی‌ از حجاب اجباری نمی‌‌زدند، بلکه وعده از آزاد بودن مردم میدادند … اما به فاصله بسیاری کوتاهی‌ پس از ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ در تاریخ ۸ مارس ( ۱۷ اسفند ۱۳۵۷ ) مردان لباس شخصی با حمایت روحانیون طرفدار خمینی با سنگ و چوپ و اسلحه و با شعار « یا روسری یا توسری» به بانوان ایرانی حمله کردند ….

http://j.mp/1fbxnu5

سخنگوی دولت بنفش: بدحجابی بیماری است و با ما سازگاری ندارد

رئیس دولت "تدبیر و امید" چهار روز پیش: مریض با دیوار و فیلتر و ون مداوا نمی‌شود بلکه باید بیمار را نزد متخصص برد.

محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه هیات دولت روز گذشته (۱۹ شهریور) در جمع خبرنگاران گفت: "برای جامعه اسلامی و مذهبی و ارزشی ما بدحجابی نوعی بیماری محسوب می‌شود و با بافت مذهبی کشور ما سازگاری ندارد و ما حجاب را به عنوان یک ارزش همراه با عفاف مورد تاکید قرار می‌دهیم و به همین جهت از همه دختران، خواهران و مادران‌مان خواهش می‌کنیم که به هنجار مورد احترام جامعه التفات بیشتر داشته باشند ."

منبع: سایت انتخاب
http://goo.gl/1JYmgS

پرسش یکی‌ از بانوان ایرانی‌: این چه بیماریه که ۴ سال یه بار موقع انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن خوب میشه و با افتخار تو صدا و سیما خانمهای بد حجاب رو نشون میدن و سند مردمی بودن و حقانیت انقلاب میشن؟

و دیگری می‌گوید: اون روزا که رای میخواستی که ملت مریض نبودن حالا مریض شدن؟!

دولت تدبیر و امید؟ دولت تدبیر برای نا امیدی " حسن روحانی" راه سلف خود را می رود کسانی که به ایشان رای داده اند و به امید تدبیر ایشان نشسته اند "خام اندیش " هستند و بی اطلاع از تجربیات سیاسی گذشته ایران . چند بار می شود راهی را رفت که به بی راهه میرود.

یکی‌ دیگر از بانوان ایرانی‌ می‌گوید: "جالبه اينايى كه اينهمه سال با بد حجابي مبارزه ميكنند ( كه هيچ موفقيتي هم نداشته اند) موقع انتخابات به ما زنان بد حجاب نياز دارند و پوستر هاي انتخاباتي رو با عكس ما تزيىن ميكنند !!! "

آیا کاخ‌ها و اموال شاه، در نظر شیخ معتدل میراث خاندان پهلوی محسوب نمی‌شود که جهت پز دادن به مهمانان ایرانی‌ و غیر ایرانی‌ مراسم و مهمانی‌های خود را در کاخ‌های مجلل شاهنشاه برگزار میکنند ، جولان میدهند و «خود نمایی» می‌کنند ؟؟ اما در مورد موضوع حجاب زنان می‌گوید نخواهد گذاشت اون «میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی» دوباره بخواهد خود نمایی کند!

چرا دل کندن از «کاخ‌های زیبا با معماری سنتی اصیل ایرانی» برای رئیس دولت "تدبیر و امید" همانند سید محمد خاتمی برایش عذاب آور است و این مجموعه کاخ‌های زیبا که با بی‌ کفایتی حکومت اسلامی رو به تخریب است "میراث شوم خانواده جنایتکار پهلوی" محسوب نمی‌شود، اما آنجا که صحبت از حق انتخاب نوع پوشش زنان که یک مساله کاملا شخصی‌ است و به رئیس دولت و دیگر مسئولین نظام هیچ ربطی‌ ندارد آن‌ را «میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی» می‌نامد؟

لازم به ذکر است طرح عفاف و حجاب، در "دوران محمد خاتمی" در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب و در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد توسط وزرات کشور ایران و با کمک نیروی انتظامی اجرا شد!

اکنون حسن روحانی در بهترین حالت که با تشویق عده‌ای نان به نرخ روز خور مواجه شده می‌گوید:

مریضی با "فیلتر"، دیوار و "ون" حل نمی‌شود! مریض را پیش متخصص می‌بریم!

جالب است که محمود احمدی‌نژاد با همهٔ آن‌ خباثت خود میگفت: " بچه‌ها هرجور دوست دارند موهاشون رو بزنند به من و تو چه ربطی‌ داره؟ من و تو باید بیایم به مسائل اساسی‌ کشور برسیم …"

اما علی‌ رغم سخنان عوام فریبانه خاتمی‌ها ، روحانی‌ها و احمدی‌نژاد ها … سالهاست مسئولین به جای رسیدگی به امور اشتغال، محیط زیست، آب رسانی، امنیت، … دغدغه آنها موی زنان شده است، و بی‌ تردید می‌توان گفت آنها که به جای رسیدگی به مسائل اساسی‌ کشور دغدغه دیده نشدن موهای زنان و نوع پوشش زن و مرد را مطرح میکنند همگی‌ مریض هستند چه حسن روحانی که با مدرک تحصیلی‌ قلابی، خود را متخصص می‌پندارد و می‌خواهد مردم را درمان کند و چه آخوند‌های دیگر که می‌گویند می بایست مردم را با شلاق به بهشت ببرند!

اگر شما آقایان نمی‌‌خواهید موی زنان را ببینید فرزندان خود را نیز از اروپا، کانادا و آمریکا به ایران برگردانید و همگی‌ از خانه‌ها و مساجد تکان نخورید که مبادا موی سر زن اشعه‌ای تولید کند که روی شما جماعت ضعیف النفس اثر بگذارد!

و پرسش دیگر اینکه چرا حسن روحانی از یکی‌ دیگر از میراث خاندان پهلوی یعنی حق رای برای زنان استفاده نموده تا آرای زنان را جهت مشروعیت بخشیدن به حکومت اسلامی کسب نماید اما اکنون به حق انتخاب نوع پوشش آنها احترام نمیگذارد؟؟

بانک ملی و سپه ، دانشگاه تهران، و بسیاری دیگر از دانشگاه‌های کشور، ارتش نوین (نیروی دریایی/هوایی/زمینی) ، رادیو ، دادگستری ، مدرسه، قانون مدنی ، راه آهن سراسری ، صنایع ، فرهنگستان ، ژاندارمری ، دانشسرای عالی ،خبرگزاری پارس ، ثبت اسناد و احوال ، بیمه ، موزه ، فدراسیون فوتبال و .. گاهنمای ایرانی ، مدرنیته، احیای اماکن باستانی و ملی … اصلاحات ارضی (کوتاه کردن دست "مالکان بزرگ، اوقاف و ملایان" و ارائه سند مالکیت زمینهای تقسیم شده به کشاورزان )

میراث دوران پهلوی محسوب میشود که زنان و مردان بسیاری در کنار هم برای این دست آورد‌ها تلاش کردند و جنگیدند.

ولی‌ افسوس که اکنون افرادی قدرت را به دست گرفتند و با بی‌ لیاقتی و بی‌ سوادی خود در صدد نابود کردن میراث دوران گذشته هستند … اما فراموش کردند که در عصر ارتباطات جهل و نادانی‌ به زودی شکست خواهد خورد و دیکتاتور‌های مذهبی‌ به زباله دان تاریخ سپرده خواهند شد!

***

سخنان ضد و نقیض حسن روحانی در مشهد، سانسور و فریب کاری در سایت بی‌ بی‌ بی‌ سی‌

" این سرزمین برای حجاب و عفت جنگید، مبارزه کرد و خون داد. و پیکر‌های بی‌ جان بر روی سنگ‌های مسجد گوهرشاد به زمین افتاد، اما از عفافش دفاع کرد و دفاع می‌کند و نخواهد گذاشت اون میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی دوباره بخواهد خود نمایی کند "

لینک سخنان روحانی در مشهد در یوتیوب:
http://goo.gl/hZq8YW

اما این بخش از سخنان حسن روحانی در سایت بی‌ بی‌ سی‌ انعکاس پیدا نکرد! و صرفاً بخش فریبکارانه سخنرانی‌ رئیس دولت بنفش در جمع "نخبگان" در صفحه فیسبوک بی‌ بی‌ سی‌ منتشر شد، و طبق معمول تعدادی از ماموران وزارت اطلاعات با استفاده از تصویر دختران بی‌ حجاب در عکس پروفایل خود فریاد " درود بر رئیس جمهور مردمی من " سر دادند!

یکی‌ از این پروفایل‌های جعلی نوشته است: "واقعا خیلی مرده کاردرستیه ولی حیف قدرت نداره شک نکنین باهمین اظهارنظرش ازبیت معظم له بهش تذکر میدن"

و یکی‌ از مخالفان جمهوری اسلامی نوشته است: باورت شد؟ روحانی هم از مهره های امنیتی قدیمی و کهنه کار جمهوری اسلامی و از شاگردان خمینی است که هدفش استمرار حکومت ولایت فقیه است!

همزمان با سخنان حسن روحانی در مشهد روز یکشنبه ۱۶ شهریور۲۷ دختر و ۱۶ پسر ایرانی به دلیل شرکت در یک مهمانی در شهرک ساحلی «خزرشهر» مازندران از سوی نیروی انتظامی زیر نظر وزارت کشور دولت "تدبیر و امید" بازداشت شدند.

بی‌ بی‌ سی‌ با سانسور بخش دیگر سخنان روحانی در تیتر خود نوشت "رئیس‌جمهوری ایران امروز در سخنرانی در شهر مشهد با انتقاد از سیاست‌های عفاف و حجاب در ایران گفته است با "ون، مینی‌بوس، پاسبان و سرباز فرهنگ درست نمی‌شود."

و یکی‌ از کاربران فیسبوک نوشته است: "درسته با مینی بوس حل نمیشه ولی با اتوبوس حل میشه چون اتوبوس از مینی بوس بزرگتر است"

شایان ذکر است مسیح علی نژاد که با همکاری ماموران وزارت اطلاعات کمپین " آزادی های یواشکی زنان در ایران " را راه اندازی کرده نیز در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۸۸ با آوردن مثالی برگرفته از ادبیات محمود احمدی‌نژاد، از اپوزیسیون خارج از کشور انتقاد کرده و از حجاب اجباری دفاع نمود و به نمایندگی‌ از جنبش سبز همانند روحانی گفت: کسانی‌ که به خیابان آمدند فقط به دنبال رای خود بودند "مردم انقلاب کردند تا جمهوری اسلامی داشته باشند و حجاب را بیاورند!"

از مسیح علی‌ نژاد پرسیدیم چرا حاضر نیستید سوالاتی که ما مودبانه بر اساس اظهار نظر‌های سیاسی خودتان در رسانه‌‌ها، مطرح کردیم به اشتراک بگذارید تا مخاطبان صفحه شما خودشان قضاوت کنند؟؟
آیا حاضر هستند طراحان حجاب اجباری را به مردم معرفی‌ کند؟

http://goo.gl/cauJp9

آیا خانم علی نژاد حاضر است در آن‌ صفحه "آزادی های یواشکی" به مردم بگوید که حسن روحانی در کتابش اعتراض زنان به حجاب اجباری‌ ر ا به غر زدن تعبير کرد و علی‌ رغم نظر آقای طالقانی كه معتقد به اختیاری بودن حجاب بود گفت: در ستاد ارتش با دوستان تصمیم گرفتیم حجاب الزامی کنیم، که آغازی برای وزاتخانه‌ها و ادارات دولتی باشد …

http://goo.gl/6V4CbG

آیا خانوم علینژاد حاضر است طراحان حجاب اجباری را به مردم معرفی‌ کنند و این ويديوی افشاگرانه در مورد چگونگی اجباری شدن حجاب در ايران را که سال گذشته در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۲ منتشر کردیم را در آن‌ صفحه به اشتراک بگذارند؟

http://j.mp/1fbxnu5

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: