On Wednesday, November 19, 2014, in recognition of the dire state of human right…

On Wednesday, November 19, 2014, in recognition of the dire state of human rights in Iran, and with particular attention to the constant theme of injustice against women in Iran, a coalition of Iranian human rights activists from a variety of organizations (the “Coalition”) and Justice Through Music (JTM) will carry out a mobile billboard campaign in Washington, D.C. Trucks depicting billboards with images and messages designed to raise awareness of, and draw support for, the women’s rights movement in Iran, as well as broader concerns regarding human rights in Iran, will travel through the capital city’s streets.

The Coalition acknowledges and supports the demands of the Iranian people that their human rights be both respected and safeguarded by their government. The Coalition hopes that the American public will stand in solidarity with the Iranian people in their continued struggle for human rights and will urge American leaders and policymakers to continue to focus on human rights issues in Iran, irrespective of the outcome of negotiations regarding Iran’s nuclear program.

For more information, please call 1-800-555-5543.

http://j.mp/1AgB3Eh


Timeline Photos
در آستانه روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان بیل بردهای سیار در نقاط پررفت و آمد واشنگتن دی‌سی با عکس های ریحانه جباری و قربانیان اسیدپاشی اصفهان به حرکت در آمدند.

*** لطفا این مطلب را تا انتها بخوانید و به هر طریق ممکن، دوستان، خانواده، همکاران، هم کلاسی‌های خود را در جریان بگذارید! ***

فعالین حقوق بشر پیشنهاد میکنند روز جهانی رفع خشونت علیه زنان را به روز اعتراض جهانی به اسید پاشی و جنایات اسلام سیاسی علیه زنان تبدیل کنیم.

امسال بی تردید وحشیانه ترین و آشکارترین نمونه های خشونت بر علیه زنان توسط داعشیان در عراق و ایران صورت گرفته است. به بردگی بردن زنان در عراق و فروختن آنها در بازار و اسیدپاشی بر صورت زنان در ایران شرم آورترین نمونه های رفتارهای زن ستیزانه و تبعیض آمیزی است که کل اسلام سیاسی بر آن استوار است. جا دارد که ۲۵ نوامبر (۴ آذر) امسال را به روز جهانی اعتراض علیه خشونت اسلام سیاسی علیه زنان بطور کلی و علیه جنایتهای داعش در عراق و سوریه و اسیدپاشی در ایران تبدیل کنیم.

ویدیوی «یک راه حل ساده اما حیاتی در مواقع اسید پاشی» را به همراه توضیحات ارائه شده تا کنون یازده هزار نفر به اشتراک گذاشتند و حدودا یک میلیون نفر مشاهده کردند. اگر هر کدام از ما به ۱۰ نفر از دوستان و اعضای خانواده خود اطلاع دهیم، و از آنها نیز بخواهیم که به ۱۰ نفر دیگر اطلاع دهند، میتوانیم امیدوار باشیم به زودی حداقل نیمی از جمعیت ایران نسبت به خطری که زنان ایرانی‌ را تهدید مینماید آگاه شوند …

ویدیو را میتوانید در لینک زیر مشاهده نمائید:
http://goo.gl/4ifDbn

گاهی اوقات مردم نمي خواهند حقيقت را بشنوند ،
زيرا نمي خواهند كه اوهامشان نابود شود . . .
فردريش نيچه

حسن روحانی در سخنانی متحجرانه عصر شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹ در جمع «ایثارگران» مشهد که در سایت بی‌ بی‌ سی‌ فارسی سانسور شد تنها چند هفته قبل از آغاز موج اسید پاشی گفت: این سرزمین برای حجاب و عفت جنگید و مبارزه کرد و پیکرهای بی جان روی سنگ های مسجد گوهرشاد به زمین افتاد اما از عفافش دفاع کرد و دفاع می کند و نخواهد گذاشت آن میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی در این سرزمین خودنمایی کند.

همچنین حسن روحانی رئیس دولت بنفش و سخنگویش در شهریور ماه ۱۳۹۳ «بد حجابان» را مریض خطاب کردند و قول داده بودند مریض را پیش متخصص می‌بریم!

علی‌ مطهری یکی‌ از حامیان اصلی‌ حسن روحانی در انتخابات نیز در مصاحبه با شبکه سوم تلویزیون سراسری گفته بود، «اگر ما مساله حجاب را رها کنیم، این در یک حد معینی متوقف نخواهد شد، می‌شه اروپا و شما مطمئن باشید که مانند اروپا خواهد شد، مخصوصاً خانوم‌های ایرانی‌ استعداد این موضوع را هم خیلی‌ خوب دارند.»

( هموطنان بر اساس شواهد معتبر و غیر قابل انکار صفحه «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» توسط عوامل همان حكومتی‌ که اسید پاشی‌های زنجیره‌ ای را سازماندهی کرده گردانده ميشود و تقاضا می‌کنیم هر چه سريعتر جهت حفظ امنيت خود هرگونه ارتباط را با اين صفحه قطع كنيد. لطفا به ظاهر مطالب منتشر شده در آن‌ صفحه توجه نکنید، و پیشینه مسیح علی نژاد را به دقت مورد بررسی‌ قرار دهید.
پر واضح است اثبات هر ادعا بر عهده مدعی است. یعنی اگر کسی ادعایی داشته باشه باید شواهد و مدارکی هم برای درستی آن ارائه کند.
از این رو اعلام می‌کنیم شواهد ما در زمان مناسب جهت اثبات ادعای خود به مراجع ذیصلاح بین المللی ارائه خواهد شد.)

در لینک زیر به تفصیل در مورد "صفحه آزادی‌های یواشکی" توضیح داده شده است:
http://goo.gl/8AbjaN

لطفا جهت آگاهی‌ بیشتر این ویدیو را ببینید:
http://goo.gl/0e7LoV

آیا می‌توان بدون هماهنگی‌ با عوامل حکومت در بالکن وزارت خارجه جمهوری اسلامی، روپوش و روسری را از تن در آورد و به نمایش گذاشت و با بلوز بنفش عکس گرفت و برای «صفحه آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» فرستاد؟

http://goo.gl/iLXU4G

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: